OHP Logo OCHOTNICZE HUFCE PRACY
Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda

 
obrazek
Aktualności Oferty pracy Refundacja Przetargi Kontakt

OFERTY PRACY

Zapraszamy do Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Elblągu i Olsztynie oraz Młodzieżowych Centrów Kariery w Działdowie, Bartoszycach, Nidzicy, Ełku, Iławie, Giżycku, Kętrzynie, Biskupcu, Mrągowie, Szczytnie i Lidzbarku Warmińskim oraz Punktu Pośrednictwa Pracy w Mrągowie które wspierają osoby poszukujące pracy i młodzież uczącą się.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu i w Olsztynie zaprasza wszystkie osoby poszukujące pracy, a także uczące się w systemie dziennym, wieczorowym bądź zaocznym w wieku od 17 do 25 roku życia pragnące podjąć pracę stałą bądź dorywczą do zarejestrowania się w Młodzieżowych Biurach Pracy lub Punktach Pośrednictwa Pracy. W swojej bazie danych posiadamy oferty pracy z branży handlowej, budowlanej, promocyjnej i wielu innych usług.

Współpracujemy również z wieloma pracodawcami na lokalnym rynku pracy, którzy regularnie zgłaszają zapotrzebowanie na różnorodne stanowiska. W związku z powyższym zapraszamy zainteresowane osoby do korzystania z ofert pracy będących w naszej dyspozycji. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób w wieku 17-25 lat i ma na celu pomóc młodym osobom wejść na rynek pracy i rozpocząć samodzielne życie. Ponadto zapraszamy także pracodawców, którzy nie korzystali dotychczas z naszych usług. Jako instytucja rynku pracy działamy dla potrzeb zarówno młodych ludzi poszukujących zatrudnienia jak i przedsiębiorstw i firm, którym pomożemy znaleźć fachowców i osoby wykwalifikowane.

 
Druki do pobrania:
druk dla poszukujacego pracy
druk dla pracodawcy

 


drukuj stronę

Warmińsko-Mazurska WK
ul. Narutowicza 4, 10-581 Olsztyn
tel./fax (089) 527-62-03
e-mail: warminsko-mazurska@ohp.pl

BIP

MCK   DMP   OBP  
Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Pracy i Polityki Społecznej

Informacje o WM WK OHP
Projekty i programy
Na skróty - linki
 MEN
 MR


Stronę przygotowuje Rzecznik Prasowy WM WK OHP. Copyright 2007